DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Eğitimci kimliğimiz

"Önce Eğitim" diyen bir eğitimci kimliğimiz var. Disiplini, ahlakı, kültürel ve sosyal gelişmeyi önceliğimize koyduğumzda akademik başarının da kaçınılmaz olduğunu gördük. Eğitimde örnek alınan, güçlü öğretmen kadrosuyla güçlü bir kurum olma vizyonu ile yolumuza devam ediyoruz. Eğitimci olmanın bilinci ve sorumluluğuyla, yetkin davranarak, gerçek anlamda lider ve öncü olmak hedeflerimizin arasındadır.

Kendimize güvenimiz

Dünyayı eğitimle daha yaşanabilir bir yer haline getirebileceğimize inanıyoruz. Dünya standartlarında ülkemizin dinamikleriyle yatişen, bilim ve ilimle yoğrulmuş bir eğitime odaklanma yeteneğimizle her zaman doğru yönde, kendimize güvenle hareket etmeye kararlıyız. Dünya hakkında daha fazla öğrenmeye, öğretmeye ve kadim geçmişimizi unutmadan örnek alarak yeni çağın sunduğu fırsatları değerlendirme konusunda ısrarcıyız.

Samimi dilimiz

Kurduğumuz tüm ilişki ve yaklaşımlarda kullandığımız iletişim tonumuz ile samimiyiz. Doğru olana inancımızı kurduğumuz ilişkilerde göstermekte cömert davranır, samimi bir iletişim kurmaya özen gösteririz.

Dayanışmacı yaklaşımımız

İnsanlar ve ilişkiler, yaptığımız işin merkezini oluşturur. Eğitim ortaklarımızla ve türkiye'deki diğer kurumlarımızın yönetimleri ile olan bağımız ve onlarla gerçekleştirdiğimiz ekip çalışmalarını velilerimize yansı bizim için yaşamsal öneme sahiptir. Dayanışmaya inanırız.

Geleceğe bakış açımız

Geleceğe değer katmaya ve büyümeye; eğitimi, insanları, fikirleri, bilimi, kültürü ve teknolojiyi de içine alan bütünsel bir yaklaşımla bakarız. Kurumlarımız uzun vadeli bir perspektifle yönetiriz.