Dijital Eğitim

-dijital-egitim

Dijital Eğitim

Tabletler, akıllı telefonlar, internet dünyası, sosyal medya, televizyon vb. birçok platform aktif olarak kullanılıyor. Dijital eğitimin öncüsü Eğitim Bilimleri akıllı tahta ve akıllı içeriklerimizi öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Eğitim, kara tahtalarda değil rengarenk şekillerin, grafiklerin, dokunarak öğrenmenin olduğu geniş ekranlarda artık daha modern ve akılda kalıcı. Eğitim Bilimleri’nde tüm müfredat konuları akıllı ekran içerikleri olarak sisteme yükleyerek hem eğitici hem de eğlenceli halde dönüştürüyoruz. Hijyenik ve görsel zekaya hitap etmesi açısından kalıcı olan akıllı ekranlar sınıfların en dikkat çekici teknolojik unsurları. Türkiye’nin önde gelen kaliteli ve zengin yayın içeriğini ve anlayışını dijital dünyaya aktardık.

 

Dijital Ayna

Çağdaş eğitimin tüm gereksinimlerini bünyesinde barındıran Eğitim Bilimleri teknolojik alt yapısıyla öğrenci ve velilerin ihtiyaçlarına anında cevap veriyor. Digitalayna uygulaması ile öğrenciye ait tüm bilgiler bir tık ötede. www.digitalayna.com adresine şifresiyle erişen tüm öğrenci ve veliler, sınav sonuçları, sınav analizleri, envanter sonuçları, öğrenci devam durumu, ödevler, etütler vb. konulardaki bilgilere her yerden ulaşabiliyor.

 

Tekno Sınıflar

Eğitim, akıllı tahta ile daha kalıcı, daha eğlenceli. Akıllı tahta ile donatılan tüm sınıflarda öğretmen, konuları akıllı tahtaya yansıtarak işliyor. Tüm konu anlatımları, özet metinleri, şekil, grafik, tablo ve görselleriyle akıllı tahtada kullanılabilecek akıllı içeriğe dönüştürdük.
Böylece görsel olarak da zihinlere hitap edildiği için konu öğrenci tarafından daha iyi kavranmış oluyor. Deneyler interaktif ortamda yapılabiliyor. Daha çok bilgiye ulaşılabiliyor. Zamandan tasarruf sağlanıyor.

 

Soru Çözüm Videoları

Eğitim Bilimleri’nden eğitime bir katkı daha: Soru Çözüm Videoları...
Soru bankalarının ve çek kopar testlerinin soru çözüm videolarını internetten yayınlıyoruz. Derslerde işlenen soruların çözüm videolarını internetten izleyebilirsiniz.